Techland reaguje na požadavky hráčů o rozhraní Dying Light 2

Doplněk k sérii videí.

Techland vydal novou epizodu Dying 2 Know More (D2K More), původního webového seriálu plného rozhovorů s vývojáři, který vytvořili jako dodatečný doplněk k Dying 2 Know. Poskytuje hráčům podrobnosti a větší náhled na svět hry Dying Light 2 Stay Human.

Hostem této epizody je Agata Sykuła, producentka rozhraní v Techlandu, která nám řekne víc o uživatelském rozhraní, možnostech přístupnosti a celkovém uživatelském zážitku v Dying Light 2 Stay Human. Tato epizoda rovněž zdůrazňuje význam zpětné vazby od komunity; například že si hráči mohou upravit rozhraní a další prvky, aby se jim hrálo pohodlněji.

Všechny předobjednávky budou obsahovat exkluzivní digitální balíček Reload a Reach for the Sky, které do hry přinesou jedinečné kostýmy, zbraně a skiny pro batoh a padák. Balíček Reach for the Sky byl vytvořen ve spolupráci s Rosario Dawson (Mandalorian, Sin City: Město hříchu), která hraje klíčovou postavu Lawan, jejíž osud se propojí s hlavním protagonistou Aidenem během jeho výpravy.

Hra Dying Light 2 Stay Human vyjde 4. února na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X|S. U všech platforem budou k dispozici české titulky.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Death Stranding Directors Cut PC s upřesněným datem

+ cena za upgrade, HW nároky, přenos savů.

Mortal Kombat 12 vyzrazen přímo producentem z NetherRealm Studios

Fotka jeho stolu zahrnovala monitor, kde byl email s přísně tajným materiálem k MK12.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna