Rainbow Six Extraction opět snižuje ambice, bude hned na Xbox Game Pass

+ předplacená služba UbiSoftu i na konzoli.

Dalo by se říct, že francouzský výrobce kapituloval. Po změně názvu hry, několika odkladech, snížení ceny a umožnění pozvání přátel bez placení přišel s dalším "last-minute" krokem, kterým nepochybně reaguje na nižší předobjednávky i zájem hráčů.

Rainbow Six Extraction bude od úplného začátku, tedy od 20. ledna, dostupné na předplacené službě Xbox Game Pass. Týká se to jak xboxové verze, tak té pro PC.

Přítomnost takových co-op stříleček se tam zdá být nyní nutností, kterým si sežene dostatek hráčů a pak se to celé dost pravděpodobně přetaví v komerční úspěch, protože díky zviditelnění na Game Pass si více lidí pořídí i hru za plnou cenu do trvalého vlastnictví. Viz příklady s Back 4 Blood či Alien Fireteam Elite z nedávné doby, nebo chystané The Anacrusis.

Ve stejný den na službu přibude Rainbow Six Siege v PC verzi, předtím tam byla jen konzolovka.

1

Druhou součástí dohody mezi UbiSoftem a Microsoftem je záměr přinést předplacenou službu UbiSoft Plus na Xbox v blízké budoucnosti.

Dosud byla k mání jen na počítačích a nabízí tam přes stovku her, včetně nedávného Far Cry 6, za měsíční poplatek patnáct dolarů.

Důležité je však upozornit, že UbiSoft Plus bude na konzoli separátní nabídka od Xbox Game Pass, tzn. tyto dvě služby tedy nebudou spojené do jednoho celku, na rozdíl třeba od zařazení předplatného EA v Ultimate členství Game Pass.

Co se týče případného příchodu služby i pro PlayStation, tak k tomu zatím prý není nic nového.

2

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Death Stranding Directors Cut PC s upřesněným datem

+ cena za upgrade, HW nároky, přenos savů.

Mortal Kombat 12 vyzrazen přímo producentem z NetherRealm Studios

Fotka jeho stolu zahrnovala monitor, kde byl email s přísně tajným materiálem k MK12.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna