Sony teď prý pořádá předváděčky PS5 her pro novináře

Předvoj State of Play?

Dva renomovaní insideři, dá-li se to tak nazvat, přišli se spekulací, která patrně ovlivní to, o čem se bude všude mluvit v příštích týdnech a měsících.

Sony má údajně v současné době pořádat tajné novinářské předváděčky vybraných titulů, o nichž později bude únorové (zatím neohlášené) vysílání State of Play i pro veřejnost, což doprovodí souběžná vlna dojmů a preview o prezentovaných kouscích.

Mezi jednou z her, která se tam za zavřenými dveřmi ukazuje, má být konzolová PlayStation exkluzivita Ghostwire: Tokyo od Bethesdy. Tu mimochodem nedávno proklepla ratingová organizace, tudíž vydání zřejmě nebude příliš vzdáleno.

Tyto zvěsti podpořil další osvědčený insider AccountNGT, kterému prý Tom Henderson potvrdil, že brzy proběhne nějaká PS5 akce.

V herní branži to je prý považováno za veřejné tajemství, protože různí redaktoři se samozřejmě svěřili svým kolegům a přátelům, kam se v nejbližší době chystají vyrazit.

Otázkou zůstává, co bude těmi dalšími hrami... zda také Gran Turismo 7, God of War Ragnarok, Forspoken apod.? Nebo snad někoho nechá Sony osahat i PlayStation VR 2?

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna