Ultraširoký trailer k dnešnímu uvedení God of War PC

Ale pozor + o složitém zprovoznění režimu.

Hra ještě ani nevyšla, až v pátek v sedmnáct hodin, přesto už má kult výjimečnosti, čímž myslíme nejen ten Metacritic průměr 93 procent.

Sony toto vnímání God of War na PC ještě podtrhla ultraširokým trailerem, jaké běžně nevídáme. Dala si na něm mimořádně záležet, je cítit z každé jeho vteřiny. Aneb toto není jen další obyčejný, řadový trailer, nýbrž něco opravdu extra.

Avšak pozor: Ti, kdo zatím nehráli originál na PlayStation, by se mu měli vyhnout, protože obsahuje spoustu příběhových spoilerů.

"Zažít tuto hru v panoramatickém provedení je absolutní sen, speciálně díky tomu, jak hladce přechází hraní do filmečků. Od doby, co jsme to zprovoznili, jsem nemohl přestat s hraním," prohlásil Jeet Shroff, bývalý šéf inženýrů ze Sony Santa Monica a nynější pracovník v Epic Games.

Jeho slova potvrdil Matt DeWald, senior technický producent PC verze, dle nějž zdaleka nešlo jen o nastavení rozlišení a bylo to hotovo. Přál by si, kéž by to bylo takto snadné. Prý museli zkontrolovat kompletně celou hru, jelikož se stávalo, že scény byly rozbité, ukazovalo se to, co nemělo, kamera zlobila, stejně jako umístění hrdiny, takže museli hru mnohokrát projít a vychytat stovky chyb, které unikly na první průchody i testerům.

God of War PC je jinak momentálně dvojkou v globálním žebříčku prodejnosti na Steamu, hned za jinou populární novinkou Monster Hunter Rise.

Reklama

Související obsah

Švindlovali EA s počtem hráčů Battlefield 2042?

Tvrdí to insider + srovnání s čísly Deep Rock Galactic.

Poprvé letmo ukázány old-gen verze Dying Light 2 a co-op

+ nadšené citace redaktorů po novinářské předváděčce.

Ultraširoký trailer k dnešnímu uvedení God of War PC

Ale pozor + o složitém zprovoznění režimu.

Také na webu...

Švindlovali EA s počtem hráčů Battlefield 2042?

Tvrdí to insider + srovnání s čísly Deep Rock Galactic.

Poprvé letmo ukázány old-gen verze Dying Light 2 a co-op

+ nadšené citace redaktorů po novinářské předváděčce.

Diablo Immortal má přinést debut herní třídy Blood Knight

Někdo ji vyhrabal v čínském klientovi mobilní odnože.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna