5 tisíc žádostí o práci na CoD

Z nich se vybralo 60 nových talentů.

Activision obdržel za poslední rok pět tisíc žádostí o práci na různých pozicích ve studiích Infinity Ward a Sledgehammer. Obě studia pracují na Call of Duty titulech.

Vypadá to tedy, že aféra s vyhazovem Westa a Zampelly z Infinity Ward a následný odchod spousty zaměstnanců zase tak žhavý nebyl. Activision stále zaplavují žádosti o práci a ten má v plánu svá CoD studia řádně posílit:

„Z ohromné základny pěti tisíc žádostí jsme si vybrali přibližně šedesát extrémně talentovaných lidí, kteří se k našim týmům připojí. Tyto posily byly velmi důležité a my jsme navýsost spokojeni s vývojem her v obou těchto studiích." Říká Thomas Tippl, finanční ředitel Activisionu.

Tippl také dodává, že vedle klasických CoD her pracují studia také na „spoustě nových iniciativ", které mají rozšířit jak singleplayer, tak multiplayer budoucích Call of Duty titulů.

V současné době na Call of Duty titulech pracují v Infinity Ward (s největší pravděpodobností Modern Warfare 3), Sledgehammer Games (zatím jen 50 vývojářů) a v Treyarchu (Black Ops). Přičemž se spekuluje o dalších studiích, mezi nimi i Raven, kteří nedávno dokončili dobrou, ale neúspěšnou střílečku Singularity.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna