51% hráčů nespokojeno s 3D konzolemi

Tvrdí to průzkum.

Proběhl průzkum, který zjistil poměrně překvapivou věc. Ačkoli všechny firmy věří, že 3D je budoucnost, většině hráčů se nelíbí. Sony a Nintendo hraní ve 3D výrazně podporují a spekuluje se, že stejná podpora by měla přijít i na Xbox 360, ale hráči o to zdá se příliš nestojí.

V průzkumu bylo na 3D hraní dotázáno 1001 respondentů. 44 procent si myslí, že hraní ve 3D je zbytečné. 28 procent hráčů navíc nebylo ani trošku ohromeno 3D schopnostmi Nintendo 3DS. Co je ještě zajímavější, 22 procent hráčů si myslí, že 3D zhoršuje zážitek při hraní.

Když se v průzkumu začali ptát na 3D zařízení, zjistili, že celkem 77 procent lidí nemá zájem o 3D televizor. Také 65 procent lidí řeklo, že by jim ani trošku nevadilo, kdyby nová generace Xboxu neměla 3D schopnosti.

Simon Kilby, zakladatel Playr2.com, kteří průzkum dělali, k tomu řekl: "Byl jsem překvapen, že většina byla proti 3D hraní. Spousta lidí byla zklamána 3D schopnostmi v Nintendo 3DS a nechtějí, aby se to přesunulo i na další konzole. Přitom je 3D, které je populární v kinech a v televizi, dalším logickým krokem pro herní průmysl."

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (19)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna