Age of Empires Online na podzim

Hra vyjde jak v krabici, tak digitálně.

Microsoft dnes Eurogameru potvrdil, že připravovaná strategie Age of Empires Online vyjde letos na podzim. Hra bude dostupná zároveň jak v krabici, tak jako digitální download.

„Herní průmysl je pořád v přechodu. Stále existují hráči, kteří chtějí jít do obchodu a koupit si tam krabici," řekl dnes odpoledne producent Microsoft Game Studios Danan Davis Eurogameru.

Microsoft dnes také oznámil vylepšení „pro premium civilization" – jedná se o civilizace, které začnou na dvacáté úrovni a jsou šité na míru hardcore RTS stratégům.

Ve hře pak budou dostupné různé balíčky, které budou stát mezi pěti a dvaceti dolary. Jedním takovým je například Defence of Crete. Jedná se o kooperativně kompetitivní režim, který se nechal inspirovat u Geometry Wars a hráči v něm budou muset společně čelit několika vlnám nepřátel.

Krabicový „starter kit" umožní hráčům začít hru s prémiovou civilizací a unikátním bonusovým obsahem. Podobný „kit" pak bude dostupný i pro digitální verzi hry. Přesné datum vydání má pak Microsoft oznámit na konci tohoto měsíce.

Na Age of Empires Online jsme se nedávno podívali formou fotoseriálu.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna