Alan Wake DLC vyjde 28. července

Nebude rozšiřovat hlavní příběh.

Pokud jste se báli, že když dohrajete Alan Wake, nějaké dokončení proběhne až v placeném stahovatelném přídavku a vy tedy nebudete mít celou hru, už se tolik bát nemusíte. První stahovatelný přídavek ke hře, který by měl vyjít v červenci, by hlavní dějovou linku rozšiřovat neměl.

Datum vydání prozradil Dan Maher, editor Xbox Live. Markus Maki z Remedy zase už dříve prozradil, že přídavek by měl vylepšit poněkud mrtvolné tváře postav ve hře.

Že by DLC nemělo rozšiřovat hlavní dějovou linku řekl zase Oskari Hakkinen z Remedy. Přídavek, který by měl vyjít přesně 28. července, by se měl na hlavní děj dívat "jinou perspektivou".

"Půjde o samostatné epizody, které by měly být jistým můstkem mezi první sezonou a jak doufáme i druhou," řekl. Což příliš nezní, že by nemělo jít o pokračování příběhu z hlavní hry, ale minimálně první epizodní přídavek takový nebude. "Abyste ale rozuměli, v první sezoně dostanete normální konec, ve kterém odhalíte všechny záhady." První sezonou se myslí celá hra Alan Wake.

Reklama

Související obsah

Conarium pro konzole v únoru

Lovecraftovský horor.

Prý už se pracuje na remaku Resident Evil 3

+ další videa z dvojky, velikost.

Součástí Game Pass na Xboxu je Observer a Outlast

Také Dead Island: Riptide a Hello Neighbor.

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna