Aliens vs. Predator bude v češtině

Tester divně syčí a div neleze po stěnách.

Distributor CD Projekt rázně popřel různé spekulace o svém budoucím osudu, když na Facebooku napsal: "Ukusování hlav je stejně zábavné jako kdysi. Náš vedoucí betatestů divně syčí a div neleze po stěnách."

Komu hlava ještě zůstala, má šanci, aby mu na základě toho docvaklo, že CD Projekt tímto netradičním způsobem oznámil záměr vydat hru Aliens vs. Predator v českém jazyce. Již nyní probíhající betatest přeložených titulků signalizuje, že vše je na dobré cestě, ostatně jako u všech titulů od SEGY.

Ta zatím ještě oficiálně nestanovila termín vydání, pouze neurčitě 1. čtvrtletí 2010. Pokud se však dá věřit informacím obchodu Xzone - jako že obvykle ano - stane se tak přesně 26. února 2010. Souběžně pro PC, PS3 a X360, kdy konzolové verze zůstanou v původním znění. Nové obrázky z AvSP v galerii.

Dalším jarním hitem CD Projektu by se měla stát hororová střílečka Metro 2033, odehrávající se v tunelech metra a pocházející od bývalých tvůrců Stalkera. I tato hra od THQ má podle údajů na Xzone být v českém jazyce a to 19. března.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Američanka se převlákla za Milese Moralese ze Spider-Mana

Hry se už prodalo více kusů než The Last of Us 2 či Ghost of Tsushima.

F1 2021 s podporou 120 fps

A pro raytracing musíte mít GeForce RTX 2060 či Radeon RX 6700 XT.

- komentáře (6)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna