Úniky z Assassins Creed 2 a Splinter Cell

Eziových a Samových jedenáct vteřin slávy.

Během šílenství, jaké herní vydavatele i novináře každoročně zachvátí dny před i po veletrhu E3, se může stát ledacos. Ale věří někdo opravdu tomu, že jedenáctivteřinový úryvek z pondělního traileru k Assassins Creed 2 se na FTP serveru UbiSoftu objevil náhodou?

Daleko spíš jde asi o video, které vydavatel do éteru úmyslně pustil předčasně, aby pro svoji hru získal i víkendové hlavní stránky herních časopisů. Tak jako tak ale nezbývá, než se na něj podívat v HD kvalitě na Eurogamer TV a těšit se na pondělí večer, kdy bude ze hry vydán plnohodnotný trailer a spolu s ním i první oficiální obrázky.

Na svět se předčasně dostalo také něco z dalšího hitu letošní E3 z dílny UbiSoftu, konkrétně špionážní third-person akce Splinter Cell: Conviction. Krátký úsek pochází z renderovaného traileru, který bude v plné verzi vydán v noci z pondělí na úterý.

Sam Fisher překvapí jednotku policistů či lépe řečeno jakéhosi speciálního týmu. Těžko říct, kdo je ten nebožák, jehož hlava bezvládně klesne na klaviaturu, jisté ale je tolik, že Sam Fisher na straně zákona - alespoň toho právního - tentokrát stát nebude.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (5)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna