Assassins Creed 3 - další drobky a artworky

Bude vám zima.

Den po oficiálním obalu od UbiSoftu přišel americký časopis Game Informer s odhalením obálky svého dalšího čísla, na které se samozřejmě nemůže rozvalovat nic jiného než Assassins Creed 3. Dostali jsme tak každodenní dávku dalších útržků o hře.

"Tvůrčí tým složený ze samých veteránů vzal každý prvek série a snažil se ho vymyslet odznova lépe, vytvořit něco nového a naplno využít nevšedního tříročního vývojového cyklu," vyzdvihl Game Informer.

Oficiálně potvrzeno tak je, že Assassins Creed 3 bude zasazen do druhé poloviny 18. století. Válka mezi Templáři a Assassíny se přesunula do Nového světa a stanete se tak přímými účastníky Americké revoluce. Jakou roli v tom všem bude hrát hrdina a jak se to vlastně propojí s jinou etapou historie z minulých dílů, to se dozvíme až z časopisu příští týden.

Ale ze zadní strany obálky Game Informeru (mimochodem určitě hezčí, než je oficiální obal) už pochopíte, proč UbiSoft před pár dny nahodil ten zimní teaser se stopami ve sněhu: část hry se zřejmě bude odehrávat v zimě, kdesi v zasněžených zalesněných horách Severní Ameriky, s armádami britských vojáků na koních, což tématicky nebude mít příliš daleko k sérii Total War.

Část předplatitelů navíc dostane speciální obálku, na které je ten včera ráno uniklý plakát z eBay od komiksového umělce Alexe Rosse a to i v pohledu zezadu, takže lze podrobně obhlédnout nový zbraňový arzenál hrdiny.

1
2
3
4

Níže následují další artworky z Assassins Creed 3 od Game Informeru nebo UbiSoftu, který hru blíže představí v pondělí v 18 hodin našeho času.

7
5
6

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (14)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna