Assassin's Creed 3 a viktoriánský Londýn?

Novináři zase perlí.

Někdy jsou novináři prostě k zulíbání. Šéf vývoje Assassin's Creed: Brotherhood, Patrick Plourde, je dnes odpoledne třeba hojně citován v souvislosti s tím, že by se Assassin's Creed 3 mohlo odehrávat ve viktoriánském Londýně. Blbost.

Bohužel jde o trochu účelnou dezintepretaci, která má svůj původ v čerstvě otištěném rozhovoru na serveru GamesRadar. Jeho redaktor vývojáři položil následující otázku: "Chápu, že nechcete odhalit, kde se bude Assassin's Creed 3 odehrávat, ale můžete uvést nějaké osobní favority? Něco nahodím, co třeba viktoriánský Londýn..."

A odsud už se to veze, protože Lourde se takového nápadu ze slušnosti chytl, odvětil, že na nočním stolku mívá často holmesovky od Arthura Conana Doyla a že hra by v této historické době připomínala spíš Jamese Bonda než Batmana. To všechno je v rovině teorie prima, ale když z toho pak vznikají titulky typu, ehm, "Assassin's Creed 3 ve viktoriánském Londýně?", zbytečně se tím podněcuje představivost hráčů. Takže, kde byste trojku nejraději viděli vy?

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Hardwarový týdeník hráčů - 7/2020

RGB herní křeslo. Recenze pasty či top AOC monitor s top cenou.

Rogue Lords od tvůrců Styx ohlášeni

První info o tahovém RPG s přisluhovači pekla.

Figurka Spawn z Mortal Kombat

McFarlane Toys, sedm palců, březen.

- komentáře (17)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna