Assassin's Creed III z 2. světové?

Ubisoft už přemýšlí o třetím dílu.

Že se dočkáme třetího dílu Assassin's Creed, to asi nikoho nepřekvapí. Mluví se o tom už nějakou dobu. Zajímavé je ale historické zasazení, ve kterém by se trojka mohla odehrávat. Ubisoft uvažuje, že by AC3 mohlo být zasazeno do období 2. světové války. Se zabijákem ženou.

Podle producenta Sébastiena Puela, který poskytl rozhovor časopisu Xbox World 360, by hrdinka dávala smysl, pokud by se hra odehrávala v období 2. světové války, kdy ekonomiku ovládaly ve Francii a Anglii ženy. "Abychom mohli mít hrdinku, nejprve musíme vymyslet období, ve kterém by to dávalo smysl. Časové období je tak naše prvotní inspirace, ale pokud bychom se bavili například o druhé světové válce, smysl by to dávalo."

Původně měla být série Assassin's Creed trilogií, ale s úspěchem prvního dílu Ubisoft prohlásil, že nás čeká dlouhá herní série. "Na Assassin's Creed je výborné, že můžete pořád vytvářet nová a nová pokračování," řekl časopisu kreativní ředitel Patrice Fortier. "Lidé se nás pořád ptají, zda bude po dvojce také trojka. Vždyť mi můžeme udělat i pětatřicátý díl!"

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (10)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna