Předplatné DLC do Max Payne 3 za dalších 30 dolarů

Troufalý Rockstar Pass pro 7 balíčků do konce roku.

Všichni chtějí napodobit úspěch Call of Duty s jeho předplacenou službou Elite, která dost možná mohla být ziskovější než základní hra. Jenže ostatní nejsou Call of Duty a v tuto chvíli ještě nikdo z řad veřejnosti netuší, jak vlastně multiplayer Max Payne 3 dopadne a kolik lidí ho bude hrát, tudíž dnešní nabídka Rockstar se zdá být přinejmenším troufalou.

Pokud si k původní hře přikoupíte ještě tzv. Rockstar Pass za dalších 30 dolarů (PC/PS3) nebo 2400 Microsoft bodů (X360), získáte přístup ke všem sedmi již naplánovaným přídavkům pro Max Payne 3 s 35% slevou oproti jejich pořízení separátně v obchodu přímo ve hře.

Vše odstartuje v červnu Local Justice Map Pack s novým levelem Police Precinct pro módy Gang Wars, Deathmatch, Team Deathmatch a Payne Killer, i se dvěma dalšími mapami, avatary či MP výzvami.

Během léta na něj naváží DLC nazvaná Disorganized Crime Map Pack, Deathmatch Made In Heaven Mode Pack, Hostage Negotiation Map Pack, New York Minute Co-Op Pack a na podzim vše zakončí Painful Memories Map Pack a Trickle Down Economics Map Pack.

Pokud si to shrneme, za základní hru Max Payne 3 dají Američané 60 dolarů a za multiplayerové předplatné dalších 30 dolarů, takže jsme na celkové částce 1710 Kč. Ptát se, proč to všechno není obsaženo rovnou na DVD, je už asi zbytečné.

1

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Henry Cavill vábí na tajný projekt, možná TV seriál Mass Effect?

Herec Geralta ze Zaklínače má na papíru rozmazaná slova Cerberus, Reaper, Geth a Tali'Zorah.

Záznam pátého vysílání o Outriders

Co tam zaznělo i o demu a PC verzi?

Artworky z kdysi odlišného směřování Dark Souls 3

Neschválená podoba hry měla dle úniku z portfolia grafika vypadat takto.

EA nakonec zrušili reboot Anthem

Právě se stalo + důvody od BioWare.

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna