Bojkot Left 4 Dead 2 končí

Valve všechny přesvědčilo.

Když Valve oznámilo, že hodlají vydat Left 4 Dead 2, a to takhle brzy po jedničce, rozlítilo to mnohé fanoušky. Vznikla petice a bojkot, ve kterém se hardcore hráči jedničky dušovali, že si dvojku nikdy nekoupí, pokud nebudou splněny jejich podmínky. Valve se k bojkotu postavil čelem. Jeho hlavní představitelé s organizátory hojně komunikovali, dokonce se s nimi i několikrát sešli. Bojkot je proto u konce.

Na oficiálních stránkách bojkotu se píše, že hráči dosáhli všeho, co bylo možné. Chtěli hlavně, aby se nezapomnělo na jedničku, a aby Valve dodržel svá slova, že k ní bude vycházet nový a nový stahovatelný obsah. Crash Course, který se objevil zdarma k dispozici docela nedávno, je dle Valve teprve začátek. V plánu jsou totiž ještě dva další přídavky a víc už po Valve, protestující hráči uznávají, nemohou chtít.

Uznávají dokonce, že Left 4 Dead 2 není jen pouhým datadiskem, ale zásadně rozšiřuje hratelnost a z jedničky si hra vypůjčuje pouze koncept. K tomuto závěru došli organizátoři bojkotu tak, že je prostě Valve sezvalo k sobě, kde jim hru ukázali. Dokonce jsou spokojení i s cenou dvojky Left 4 Dead, která je v předobjednávkách na 33.75 dolarech, což je cena pouhých datadisků k jiným hrám.

Reklama

Související obsah

Conarium pro konzole v únoru

Lovecraftovský horor.

Prý už se pracuje na remaku Resident Evil 3

+ další videa z dvojky, velikost.

Součástí Game Pass na Xboxu je Observer a Outlast

Také Dead Island: Riptide a Hello Neighbor.

Také na webu...

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna