Bonusy za zabíjení v Modern Warfare 2

Stanete se střelcem ve speciálním letounu.

Příchozí střílečka Modern Warfare 2 má mít nachystaný zajímavý bonus - za vaše zdárné snažení v online multiplayeru. Přesněji řečeno za likvidaci většího počtu nepřátel za sebou bez toho, že byste sami byli zabiti.

Za připomenutí stojí, že tohle schéma funguje již v současném Modern Warfare. Kde za tři odstřelené oponenty v řadě získáte průzkumnou sondu. Za pět zářezů můžete využít letecký atak vámi vybrané lokace. A za sedm obětí se dočkáte podpory bojového vrtulníku.

U příchozího druhého dílu se zdá, že za 11 úspěšných šťouchů se budete moci převtělit do pozice střelce speciálního letounu AC-130 a z pohledu nad bojištěm uštědřit svým soupeřům další citelné ztráty. Není sice příliš zřejmé, co se stane v tento moment s vaším vojákem dole, ale nechme se příjemně překvapit.

V tomto kontextu se sluší zmínit také mobilní protivzdušný obranný systém, díky kterému máte mít možnost zaměřit vybranou hrozbu na obloze a pomocí lock-on systému ji vzápětí vystřelenou raketou eliminovat. Nebo se o to aspoň pokusit.

Mezi bonusy a příjemnými bodovými ohodnoceními v Modern Warfare 2 má spočívat kupř. zabití soupeře, jemuž na poslední chvíli překazíte vyhlídky na dosažení žádaného počtu odstřelených oponentů v řadě. Vyhození většího počtu nepřátel do vzduchu pomocí plastické trhaviny Semtex. Či akt označený jako pomsta vybranému vojákovi - pochopitelně formou jeho likvidace, dost možná za to, jak si na vaši postavu zasedl a neustále ji zabíjel a posílal tak mimo hru.

Jak to ale vlastně přesně bude si musíme ještě počkat na oficiální zdroje, času na to mají dostatek. Hra Call of Duty: Modern Warfare 2 se totiž objeví na trhu až 10. listopadu a to na PC a konzolích PS3 a X360.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

15 minut z hraní GTFO ve stylu Vetřelce

Survival hororový co-op pro čtyři.

Je snad toto redesignovaný Sonic?

Uniklé obrázky s upraveným ježkem.

Xboxové krabicovky už vynášejí Capcomu méně než ty pro Switch

Jeho finanční výsledky i s podílem digitálu.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna