Jedná se o pokračování Aliens vs Predator

Šance zvyšuje vysoká prodejnost.

Jason Kingsley neboli šéf Rebellionu v novém rozhovoru poprvé otevřeně připustil možnost pokračování střílečky Aliens vs. Predator.

"Momentálně se Segou vedeme jednání o naší přetrvávající podpoře hry [rozuměj: stažitelných přídavcích] a také o jejím pokračování," řekl Kingsley doslova.

"Neprozradím, v jaké fázi tato jednání jsou, jen že bychom se k sérii moc rádi vrátili. Fox si naší práce cení a mají za to, že náš titul do série vnesl něco nového. Rádi bychom proto se Segou znovu spolupracovali, už jen proto, že do původní hry se nám spousta věcí nevešla."

Velký vliv na to má jistě i fakt, že Aliens vs. Predator se ve Velké Británii staly dosud nejrychleji prodávanou hrou roku 2010, kdy překonaly dosavadního krále Mass Effect 2.

Z 58% se o to v Británii zasloužila xboxová verze, z 32% PS3 verze a jen z 9% PC verze. Jedničkou v prodeji bylo AvsP také minulý týden na Steamu.

Tenhle úspěch mimo jiné znamená i to, že momentálně k ledu uložená týmová střílečka Aliens: Colonial Marines od Gearboxu by teoreticky mohla u vydavatele dostat zelenou. Sega totiž její vývoj předloni pozastavila a již dříve se nechala slyšet, že hru opět oživí pouze v případě prodejního úspěchu výše zmiňované střílečky. Je ovšem otázka, zda by investice na znovurozjetí projektu Colonial Marines nepřevýšily náklady na případné rychlé pokračování AvP od Rebellionu. Co byste raději vy?

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Američanka se převlákla za Milese Moralese ze Spider-Mana

Hry se už prodalo více kusů než The Last of Us 2 či Ghost of Tsushima.

F1 2021 s podporou 120 fps

A pro raytracing musíte mít GeForce RTX 2060 či Radeon RX 6700 XT.

- komentáře (9)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna