Cage: Smutný, že nebude další Heavy Rain

DLC měly dodat další hloubku příběhu.

Heavy Rain: Chronicles, které měly příběhově doplňovat kritiky velice vřele přijatou Heavy Rain, a které podle všeho nevzniknou, měly podle Davida Cage doplnit kompletní příběh.

"Chronicles jsou v současnosti pozastaveny a celý tým se soustředí na převedení hry pro ovladač Move," řekl Cage pro NowGamer. "Měli jsme mít tři epizody, zhruba jednu hodinu dlouhé, které se měly soustředit na pozadí tří hlavních postav. Myslel jsem, že se fanouškům budou ty epizody moc líbit, protože dovysvětlovaly spoustu aspektů hlavní hry a proč se postavy chovaly tak, jak se chovaly."

Sony ovšem Quantic Dream přikázali, aby se zcela soustředili na Move podporu ve hře a je tedy dost možné, že stahovatelné epizody už nikdy nevzniknou.

"My jsme už další čas na Heavy Rain strávit nechtěli," prozrazuje David Cage. "Rozumím tomu rozhodnutí a jsem docela šťastný, že si s Move můžeme hrát a podpořit ho, ale jsem moc zklamaný za naše fanoušky proto, že si nezahrají kompletní příběh Heavy Rain tak, jak jsme zamýšleli."

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Alan Wake: American Nightmare a Observer zdarma

+ The Division 2 bezplatně s celou kampaní.

Desetiprocentní sleva na Football Manager 2020

Ve vybraných českých obchodech.

Dodatečné postavy do Gears 5

K zakoupení či získání hraním.

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna