Capcom oznámil Resident Evil 6

Trailer toho ukazuje víc než dost.

Capcom konečně po mnoha náznacích a nepotvrzených zprávách oficiálně oznámil šestý díl série Resident Evil. Ten vyjde na Xboxu 360 a PlayStation 3 20. listopadu 2012. PC verze bude následovat později. Odhalení proběhlo přes podivnou virální stránku nohopeleft.com.

Resident Evil 6 se bude odehrávat deset let po incidentu v Racoon City a ve hře budou jak Chris Redfield, tak Leon S. Kennedy.

Výkonný producent hry Hiroyuki Kobayashi potvrdil, že hra bude mít vedle tradičního singleplayeru i kooperativní režim. Tvůrci hru prý nazývají "fusion dramatic horror" a slibují si, že by měla uspokojit jak fanoušky série, tak nováčky, kterým Resident Evil nic neříká.

"Vývojářský tým, který vede Hiroyuki Kobayashi, neúnavně pracuje na tom, aby udělal tu nejpůsobivější Resident Evil hru a to jak ve smyslu měřítka, tak ve smyslu produkčních hodnot," dodal šéf výzkumu a vývoje v Capcomu, Katsuhiko Ichii.

Capcom toho zatím příliš neprozradil, ale slibuje, že se o nových postavách a detailech kooperativního režimu dozvíme už brzy.

Na první trailer se můžete podívat zde:

První trailer na Resident Evil 6.

Reklama

Související obsah

Conarium pro konzole v únoru

Lovecraftovský horor.

Prý už se pracuje na remaku Resident Evil 3

+ další videa z dvojky, velikost.

Součástí Game Pass na Xboxu je Observer a Outlast

Také Dead Island: Riptide a Hello Neighbor.

Také na webu...

- komentáře (11)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna