Chcete si zahrát Warface od Cryteku zdarma už teď?

Máme pro vás návod.

To, že Crytek připravuje FPS online střílečku Warface postavenou na CryEngine 3, která bude free-to-play, to určitě víte. Ale víte také, že si ji už můžete zahrát? Hra by měla vyjít snad ještě před koncem roku, ale Crytek ji záhadně už spustil v Rusku.

Tam je k dispozici na této adrese.

Jak si tedy hru, samozřejmě v angličtině, zahrát už dneska? Není to nijak zvlášť složité.

Nejprve se musíte zaregistrovat a stáhnout si klienta. Na prvním místě při registraci chtějí e-mailovou adresu, pak je heslo, přezdívka a captcha.

Jakmile si stáhnete klienta, nemusíte už nic moc dělat a hra se vám nainstaluje. Problém je, že na začátku po vás hra chce, abyste napsali jméno vašeho vojáka. V azbuce. I to se dá ale vyřešit -> Ovládací panely -> Region and Language -> Keyboards and Languages, přidat Rusko. Tradááá, azbuka.

Už existují ale také soubory, která vám hru přeloží do angličtiny. Nejprve ale musíte hru stejně spustit a pak zase vypnout. Pak si stáhněte tento soubor (heslo "XboxMB" bez uvozovek), kde najdete dva soubory. Najděte si AppData a najděte Local > Mail.Ru > Warface > Game > Localized. Oba soubory tam přehrajte a přepište ty původní.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (15)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna