Co má být to Call of Duty Online?

Nová služba / úroveň online infrastruktury?

V posledních dnech probíhaly zprávy o tom, že Activision prý brzy oznámí cosi pod názvem Call of Duty Online. Mohlo se jednat o speciální online verzi hry, o Call of Duty pro Asii, o nějaký spin-off, nebo něco podobného.

Vysvětlení ale asi bude mnohem jednodušší. Call of Duty Online má být podle aktualizace zprávy na Rock, Paper, Shotgun pouze jakýmsi nástrojem pro statistiky. Tedy asi nějaké vylepšené zázemí pro všechna možná čísla, grafy a jiné statistické informace, které lze z online zápasů v Call of Duty hrách získat.

Oznámení Call of Duty Online oficiálně stále neproběhlo, ale výše vyřčené je logické a dává to smysl. A díky tomu můžeme i předpokládat, že takovou službu mít na starosti nově zformované studio Beachhead, které má řešit jen a pouze online prvky Call of Duty her.

Právě Beachhead vytvořil Activision proto, aby „vytvářelo nejlepší online komunitu, exkluzivní obsah a celou škálu služeb, které povznesou online hraní. Platforma bude podporovat in-game integraci a propojí konzolové hraní s online zážitky jako nikdy dříve."

Bude fungovat platforma Call of Duty Online i pro Black Ops, Modern Warfare 2 a starší Call of Duty tituly, nebo bude podporovat jen nadcházející a dosud neoznámený Modern Warfare 3? Nezbývá, než počkat na oficiální oznámení.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna