Conviction bez Spies vs Mercenaries módu

Větší důraz na kooperativní rámec hraní.

Z oficiálního fóra prosákly další informace ve vztahu k mutiplayeru příchozí hry Splinter Cell: Conviction. Každopádně máme zapomenout na dřívější režim Spies vs Mercenaries, který se nehodí do konceptu tohoto nového dílu série a jeho zaměření především na co-op snažení, o kterém již byla v minulosti řeč.

Tvůrci tu totiž chtějí mít maximálně konzistentní herní představení, se silným příběhovým podtextem, kde pak právě avizované kooperativní vyžití napomáhá v rozšíření a dalšímu umocnění nabízeného příběhu. A zodpovězení některých otázek ze singleplayeru.

Takže se protentokráte budete muset obejít bez populárního Spies vs Mercenaries režimu, který není plánován ani dodatečně, jako další obsah ke stažení. Nicméně v Conviction se alespoň dočkáte versus módu spy vs spy, s možností hrát proti počítačem ovládané AI.

Popravdě, důvody absence Spies vs Mercenaries nepovažuji za zcela dostatečné, protože by mohlo jít o zcela separátní kampaň, bez větší provázanosti s hlavní hrou. Ale už je rozhodnuto, jak se ostatně můžete přesvědčit sami.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna