Čtyři oficiální teasery Modern Warfare 3

Activision donuceni reagovat na únik.

Pod tíhou včerejšího masivního úniku detailů o Modern Warfare 3 a jejich rozšíření po celém internetu byli tvůrci nuceni reagovat.

Jednak se k němu vyjádřil komunitní manažer studia Infinity Ward: "Některé z těch informací o Modern Warfare 3 jsou pravé, jiné už neplatí. Pokud si nechcete zkazit zážitek, počkejte si na skutečné odhalení hry." Jinými slovy řekl, ať si počkáme na dávkování materiálů o hře, které bude plně v režii jejího výrobce.

A to začalo právě dnes ráno, kdy Activision vypustili oficiální teaser trailery. Uvolňovat je po jednom, jak asi původně zamýšleli, by po leaku ztrácelo smysl, a tak vydali nezvykle hned čtyři najednou. Půlminutové teasery namluvené padouchem Makarovem oficiálně potvrzují pravdivost včerejšího odhalení, že hra bude zasazena do různých světových měst.

Ten americký má zřetelné obrysy New Yorku, styl toho francouzského s Eiffelovkou signalizuje umístění mise do vzduchu vysoko nad město, ten britský s London Eye napovídá nějakou událost poblíž místního parlamentu a konečně ten německý obsahuje epické zřícení kancelářské budovy se známou televizní věží v Berlíně na pozadí.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (19)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna