Další mapy pro Modern Warfare 2 na jaře

Mezitím můžete ochutnat energetické nápoje.

O plánovaném rozšíření příchozí multiplatformové střílečky Call of Duty: Modern Warfare 2 o balíček dalších map, už byla v minulosti řeč. Nyní prosáklo info, že se jej hráči dočkají na jaře příštího roku. V mezidobí jsou pro ně ovšem nachystány ještě další lahůdky.

Na prvním místě to jsou energetické nápoje, které se díky spolupráci vývojářů z Infinity Ward, resp. Activision, a Monster Energy Drinks, dostanou v říjnu na americký trh. Ale v tomhle případě nepůjde o zcela obvyklé pitivo, prezentované v tematickém balení a barvách Modern Warfare 2. Případní kupující zde budou mít šanci vyhrát kupu zajímavých cen, počítaje v to také samotnou hru.

Nápoje budou distribuované v balíčkách po čtyřech a pak i šesti kusech. Přičemž koupě druhého zmíněného balení (dostupná pouze zámořským hráčům) má dokonce zaručit vstup do Call of Duty: Modern Warfare 2 Combat Training Experience, exkluzivní online akce, pořádané v listopadu Infinity Ward.

Na závěr snad jen připomínka, že hra Call of Duty: Modern Warfare 2 se objeví na trhu dne 10. listopadu a to ve verzích pro PC a konzole PS3 a X360.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna