Další náznaky o Alan Wake 2

Remedy už možná hledá lead designéra.

Fanoušci bedlivě vyčkávající nějaké náznaky o Alanu Wakeovi 2 si mohou udělat další zářez na paži. Vývojářské studio Remedy čerstvě vypsalo inzerát na pozici lead designéra pro nějaký áčkový titul na Xbox 360.

Všechny indície by Alanu Wakeovi odpovídaly: nejmenovaný projekt má vynikat mimořádným příběhem, intenzivní akcí, dramatem a silným vypravěčstvím.

Remedy se už dříve nechali slyšet, že pokud by dělali druhý díl, rozhodnutí o platformové exkluzivitě by opět bylo na Microsoftu, takže uvedený Xbox 360 jako jediná cílová konzole dává smysl.

Zvěsti o druhém dílu Alana Wakea nezávisle na inzerátu obsahuje také dubnové číslo časopisu OXM. "Alan Wake 2 ano, nebo ne? Zeptali jsme se naší křišťálové koule a ta řekla: Vypadá to slibně!," napsalo krypticky OXM.

I vzhledem k výborným kritikám ale slabým prodejům prvního dílu se vývojáři opakovaně nechali slyšet, že Alan Wake má potenciál na víc než jen jeden příběh.

Naposledy minulý měsíc na GDC řekl Markus Maki z Remedy, že ačkoliv xboxová exkluzivita byla pro Microsoft z obchodního hlediska riskantní, vývojářům prospěla, protože se nemuseli starat o kompatibilitu napříč platformami.

Reklama

Související obsah

Conarium pro konzole v únoru

Lovecraftovský horor.

Prý už se pracuje na remaku Resident Evil 3

+ další videa z dvojky, velikost.

Součástí Game Pass na Xboxu je Observer a Outlast

Také Dead Island: Riptide a Hello Neighbor.

Také na webu...

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna