Demo Splinter Cell ve čtvrtek

A info o délce sólo kampaně.

Pořad Inside Xbox dnes odhalil, že demoverze nadcházejícího špionážního titulu Splinter: Cell Conviction se na Xbox Live Marketplace objeví již tento čtvrtek, tedy 18. března 2010. Podle informací se bude odehrávat ve výslechové místnosti, odhalí něco málo z příběhu a dovolí vám si na vlastní nebezpečí vyzkoušet nové praktiky Sama Fishera. O PC verzi dema zatím nejsou zprávy.

Plná verze bude následovat 16. dubna, a to ve verzích pro Xbox 360 a PC. Projití singleplayerové části na normální obtížnost by mělo nabídnout něco okolo sedmi až osmi hodin, alespoň to tvrdí kreativní ředitel Max Beland a dodává, že realistické nastavení několik hodin přidá.

Co se týče přídavků, ty samozřejmě budou, ale zatím na jejich adresu UbiSoft pro VG247 řekl: "Je ještě příliš brzy, abychom o nich začali přemýšlet. Začneme se DLC zabývat, až bude plná hra venku."

Toto je poněkud překvapivé prohlášení, neboť se všeobecně má za to, že má-li být DLC kvalitní a něčím více než jen párem nových zbraní, musí se s ním počítat od začátku vývoje celé hry. Resp. autoři by s DLC měli počítat v designu hry již mnohem dříve. Na druhou stranu, toto se pak často obrací proti nim, když vyjde najevo, že přídavek byl vyhozen ze základní verze a uměle pozdržen, jako nedávno u BioShock 2 nebo Assassin's Creed II.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (5)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna