Deštivá kampaň z Left 4 Dead 2

Cesta tam a zpátky za různých podmínek.

Chet Faliszek z Valve přiletěl až z amerického státu Washington, aby na nedávné akci Eurogamer Expo v Londýně odtajnil další kampaň z plné verze Left 4 Dead 2.

Ta se bude jmenovat Hard Rain a pracuje na ní autor Portalu, Kim Swift. Od ostatních kampaní se bude Hard Rain lišit tím, že v něm nejprve projdete celou lokaci z bodu A do bodu B, načež tam se obrátíte a půjdete stejnou cestou zase zpátky.

A ona cesta se mezitím pořádně změní: zatímco na začátku se třeba vydáte skrz továrnu na zpracování cukrové třtiny, na cestě zpátky už bude lokace zatopená, takže si budete muset najít okliku.

Protože na začátku kampaně vylezete z lodě jenom s pistolí v ruce, jistě využijete lecjakých výhod v prostředí a možnosti interakce s mapou. O to prý bude bolestivější na cestě zpátky zjistit, že všechno, čeho jste se v první polovině hraní dotkli, zmizelo pryč.

Obě cesty se budou lišit ještě tím, že do bodu B půjdete ve dne, zatímco do bodu A se pak odsud vrátíte v noci.

Faliszek upozornil, že se hráčům vyplatí dívat kolem - pouliční cedule s odkazem na prodejnu v garáží vás totiž skutečně nasměruje do garáže plné zbraní.

Reklama

Související obsah

Conarium pro konzole v únoru

Lovecraftovský horor.

Prý už se pracuje na remaku Resident Evil 3

+ další videa z dvojky, velikost.

Součástí Game Pass na Xboxu je Observer a Outlast

Také Dead Island: Riptide a Hello Neighbor.

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna