Potěšující zprávu máme pro všechny, kdo doufali, že si budou moci Battlefield 3 vyzkoušet ještě předtím, než si jej koupí. Mělo by existovat demo. Špatnou zprávou ovšem je, že zatím nevíme na jakých platformách bude.

Patrick Bach z DICE pouze v jednom nedávném rozhovoru na otázku, zda před vydáním hry bude k dispozici demo, odpověděl velice stručné: "Ano!"

Jisté je tedy pouze jedno - vyjde ještě předtím, než půjde Battlefield 3 do prodeje. A kdy půjde Battlefield 3 do prodeje? To se také zatím neví. Oficiální informace jsou "podzim 2011", my máme informaci, že by to mohlo být někdy v listopadu.

Lidé z DICE jsou také překvapeni, jak dobře hra vypadá na konzolích. "Jasně, že mezi PC a konzolemi bude rozdíl. PC má nové technologie, konzole mají pět let staré technologie. Přesto ale Battlefield 3 na konzolích vypadá mnohem lépe, než jsme vůbec očekávali," řekl Patrick Bach. Když se ho v rozhovoru zeptali, zda bude BF3 mít lepší grafiku než například Uncharted 3, odpověděl: "Nemáme obavy. Když nebudeme nejlépe vypadající konzolovou hrou, budeme s ostatními na vrcholu."

Navíc prozradil, že jejich engine Frostbite 2 je postaven tak, aby se dal snadno převést na konzole nové generace. "Kdyby vydali zítra novou konzoli, engine bude na ně připraven, protože jsme se při jeho vývoji nedívali jen na současnou PC technologii, ale také do budoucna. Všechno od streamovacích technologií, renderingu a dalších věcí je možné použít na budoucí platformy."

Reklama