Poslední DLC přidá do příběhu Batmana dvě hodiny

Harley Quinn's Revenge - detaily, obrázky a datum.

Poslední přídavek pro Batman: Arkham City, odpoledne potvrzený v traileru na Game of the Year re-edici, vyvolal ze strany hráčů spoustu otázek, které přiměly Warner Bros k jeho bližšímu přiblížení.

Do závěru singleplayerové kampaně jedné z nejlepších loňských akcí přidá více než dvě hodiny nového obsahu, v němž budete střídavě hrát za Batmana a Robina, abyste odkryli plán Harley. Slibován je nový příběh, nové prostředí, nový gang kriminálníků a v neposlední řadě fakt, že zavřete brány vězení v Arkham City jednou provždy. První obrázky z tohoto DLC:

Harley Quinn's Revenge Pack půjde stáhnout z PlayStation Network a Xbox Live okolo 30. května za ekvivalent deseti dolarů. O PC verzi se zatím vůbec nemluví, ani o PC verzi GOTY edice hry. Ta však do Evropy dorazí s nepochopitelným tříměsíčním zpožděním oproti USA, až začátkem září.

Zahrne všechny dosavadní přídavky (Catwoman Pack, Nightwing Bundle Pack, Robin Bundle Pack, Challenge Map Pack, Arkham City Skins Pack), dodatečné mapy (Wayne Manor, Main Hall, Freight Train, Black Mask, The Joker's Carnival, Iceberg Long, Batcave), hratelné postavy Catwoman, Robina a Nighwinga, stejně jako plno bonusových skinů (1970s Batsuit, Year One Batman, The Dark Knight Returns, Earth One Batman, Batman Beyond Batman, Animated Batman, Sinestro Corps Batman, Long Hallowe'en Catwoman, Animated Catwoman, Animated Robin, Red Robin Animated Nightwing).

Reklama

Související obsah

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Borderlands 3 oficiálně, analýza traileru

+ další oznámení k minulým dílům a skrytý termín?

Také na webu...

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna