DLC k MW2 se prodalo 17 milionů kusů

Stimulující příjem. (aktualizováno)

Během konferenčního hovoru pro investory, vedení Activision oficiálně potvrdilo, že DLC balíčku pro Modern Warfare 2 - Stimulus Package, se prodalo 17 milionů kusů.

17 milionů kusů krát 15 dolarů... Počítat to snad ani radši nebudeme, nebo se nám začnou protáčet panenky. A to si hráči a odborná veřejnost stěžovali, že 15 dolarů je na DLC balíček příliš mnoho. Stimulus Package v podstatě obsahuje jen několik multiplayerových map.

Není tedy divu, že během stejného konferenčního hovoru padla zmínka o dalším připravovaném DLC pro Modern Warfare 2. Můžeme si být jisti, že stoprocentně nebude levnější. A vůbec bych se nedivil, kdyby si za druhý balíček map Activision účtoval dvacet dolarů. Očividně by se jim to velmi vyplatilo.

Call of Duty je tak neuvěřitelnou dojnou krávou a účetní Activisionu nestačí počítat. Pokud Activision nezpoplatní multiplayer u Call of Duty: Black Ops pravidelnými měsíčními poplatky, bude sám proti sobě. Tímto krokem by ztratili půl promile hráčů a začal by měsíčně vydělávat opravdu impozantní částky. A to vlastně za něco, co teď poskytují zdarma.

Aktuálně je Stimulus Package nejprodávanější i na Steamu, kde stojí 14 Euro. Takto masivní úspěch obyčejného předraženého map packu je jen dalším důkazem, na jakých “blbostech” lze vyrýžovat neuvěřitelné částky. Pamatujete na nedávného koně do World of Warcraft, který Blizzardu vydělal miliony za pár hodin?

Aktualizace: kvůli nešťastné formulaci ve zdroji (server ActionTrip: "Activision officially confirmed that the Stimulus DLC for Call of Duty: Modern Warfare 2 sold 17 million units.") došlo k chybné informaci u této novinky. 17 milionů prodaných kusů - jedná se o prodeje celkem pěti DLC balíčků pro CoD 4, CoD: WaW a CoD: MW2. Prodeje samotného Stimulus Package se pohybují kolem 2 a půl milionu kusů za první týden. Za chybné informace se omlouvám.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Zdarma Borderlands: The Handsome Collection a také Arx Fatalis

Dvě hry a veškerá DLC v jednom balení + starší RPG.

Série Zaklínač má 50 milionů hráčů

Další milník + rekordní čtvrtletí.

Už oficiálně: druhou PS Plus hrou na červen Star Wars Battlefront 2

UPDATE + hned dva časopisy vábí na odhalení PS5 příští týden.

Nejvíce zpětně kompatibilní nextgen konzolí bude Xbox Series X, pyšní se Microsoft

S tisíci funkčními hrami v den vydání, včetně vylepšení.

- komentáře (26)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna