Dnes očekáváme: Dishonored

Co uvidíte za pár hodin?

Filmečkem z minulého týdne masírka Bethesdy zdaleka nekončí. Nedávno uspořádala předváděčku Dishonored pro vybrané novináře, díky čemuž dnes po 16. hodině na internet prosáknou novinky o této steampunkové stealth akci od Arkane Studios.

Screenshoty, které jsou na rozdíl od jiných opravdu nové a za pár hodin je uvidíte, by se nejlépe daly charakterizovat jako BioShock v prostředí Half-Life. Na architektuře historických budov si designéři dali velmi záležet a to možná nevíte, že část terorizovaného města je zatopená povodní, takže se projedete i na lodičkách. Voda se vyskytuje také v interiérech (tady konkrétně v nočním podniku s bazénkem s plavoucí podprsenkou), což je další reminiscence BioShocku.

Stejně jako v Crysis 3 se i v Dishonored coby zbraň vyskytne luk se šípy, sloužící zde při číhání z okna nebo balkonu namísto odstřelovačky. Někoho jiného více uspokojí nadpřirozené síly, jako vyvolání proudu vzduchu a jeho nasměrování na nepřátele ve smutečních oblecích. Výbuch granátu zase v pokoji dokáže rozbít starožitný nábytek.

Více o Dishonored zatím v preview; nové dojmy od Miloše Bohoňka brzy.

Reklama

Související obsah

Oficiálně: God of War PC je realitou

Právě se stalo - detaily, obrázky, trailer, termín.

O frakcích ze Starfield

Nový deníček s artworky.

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna