Druhá část pilotu podcastu českého Eurogameru

Free2Play, zaspání 3DS, dotazy čtenářů, co hrajeme?

Protože jsme při prvním natáčení pořídili několik hodin materiálu, rozhodli jsme se ho rozdělit ho do dvou pilotních podcastů. Ten první byl před pár dny tady a druhou část zkoušky si můžete poslechnout právě dnes.

Stále častější chození do lednice pro "občerstvení" a pokročilá noční hodina se podepsaly na živelnější debatě, už nijak nespoutané počáteční nervozitou. Moderátor a střihač Adam proto musel použít nůžky poněkud vícekrát. Na druhou stranu byste se takto u druhého dílu pilotu mohli více zasmát a pobavit, o což jde.

Co vše si v něm poslechnete? Názory redaktorů na aktuální fenomén Free2Play (01:00), s ním související negativa ořezávání her i odhad vývoje do budoucna. To plynule přeteklo ve stručné představení v ledasčem podobné služby Gaikai (13:00), co bude v novém designu Eurogameru, a naštvání z povinného stahování objemných dat ze Steamu před zahájením hraní (14:00) i proč moc nepřeje češtinám do her (15:00).

V dalším tématu se vracíme k aktuálnímu zlevnění 3DS (16:10) a zaspání Nintenda na poli mobilního hraní i v digitální distribuci (20:25). Poslední třetinu podcastu tvoří rubriky, co hrajeme (28:50), včetně zamyšlení nad Dragon Age II (32:00), a odpovědi na dotazy čtenářů (34:50) z redakčního emailu, např. o technických chybách na EG, proč se nevěnujeme progamingu (36:50), proč jsou občas některé recenze publikovány se zpožděním (38:20), proč nepřidáváme do databáze staré hry (42:00) nebo jaké máte šance, chcete-li se stát novým autorem Eurogameru (44:39). Plus malý bonus na závěr :)

1
Zleva: Aleš Harazim, Honza Doskočil, Michal Jonáš, Adam Homola

Pokud byste měli k tomuto zkušebnímu pilotu jakoukoli připomínku či dotazy na nás, na něž chcete v příštím podcastu odpovědět, kontaktujte nás: v diskusi, na redakčním emailu redakce@eurogamer.cz, na Twitteru či Facebooku. Všude vám budeme naslouchat a těšíme se na vaše reakce, zda v podcastu máme pokračovat.

Reklama

Související obsah

Oznámení World War Z: Aftermath

+ trailer, info, obrázky.

SOUHRN: Ostatní trailery a ohlášené hry od UbiSoftu

Animák Rainbow Six, DLC Watch Dogs, Rocksmith+, Just Dance 2022, Mario a Rabbits...

Hra Avatar po mnoha letech ožívá ve Frontiers of Pandora

+ nové info, podtitul, cílení a termín.

Godfall míří na PlayStation 4

+ rozšíření Fire and Darkness.

Také na webu...

Godfall míří na PlayStation 4

+ rozšíření Fire and Darkness.

První screenshoty F1 2021

Na poslední generaci EGO enginu.

OČEKÁVÁME v neděli 19:00 - vysílání Xboxu a Bethesdy, pak Square Enix

Uvnitř všechny streamy + teaser s pár vteřinami z Battlefield 2042.

Oznámení World War Z: Aftermath

+ trailer, info, obrázky.

- komentáře (16)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna