EA brzy oživí Medal of Honor

A také potvrdili nové NFS na 2010.

Během noční investorské konference EA se Frank Gibeau, šéf divize EA Games, znovu zmínil o příštím díle válečné střílečky Medal of Honor.

"V následujících měsících uslyšíte mnohem víc o tom, jak hodláme tuto naší klíčovou značku oživit a přivést zpět k životu," řekl a nepřímo tím tak potvrdil nejen vývoj dalšího dílu Medal of Honor, ale také měsíce trvající spekulace o tom, že sérii čeká nějaká razantní změna.

O tom se mluví už od té doby, co existenci hry u stejné příležitosti před čtvrt rokem prokecl sám John Riccitiello. A od věci není ani připomenout spekulace ohledně se zasazení hry do současnosti. Že by právě tohle mělo být to zmiňované "oživení"?

Gibeau dnes v noci potvrdil ještě existenci dalšího dílu závodní série Need for Speed, na kterém pracují Criterion Games čili vývojáři akčního Burnoutu.

A tahle hra, o které jsme poprvé referovali začátkem června, by podle hlavy divize měla být připravena k vydání na příští rok. To znamená, že EA dodrží pravidelný roční cyklus a jako každý podzim nám i v roce 2010 přivezou nové Need for Speed.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Sony Santa Monica nabírá grafika pro fantasy kreatury do neohlášené hry

Asobo zase hledá animátory asi pro nástupce A Plague Tale: Innocence.

K Biomutant dostanete ručník

Dárek k objednávce na JRC.

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna