30.podcast: Max Payne 3, The Walking Dead, 3D PS3

Proti proudu o ex-poldovi a nadšení ze zombie seriálu.

Sešli jsme se u dalšího EG podcastu, kde si hned vzal slovo Aleš Harazim, aby se pořádně rozpovídal o Max Payne 3, který včera vyšel i pro PC. Resp. si na něj přisadil, protože by mu udělované devítky za sebe rozhodně nevytáhnul, na rozdíl od většiny ostatních novinářů, i kvůli srovnání s Uncharted 3. Michal Jonáš doplnil pár svých postřehů a zajímavých detailů hry, které byste třeba sami nepochytili.

To už se Alešovi více libila první epizoda neortodoxní zombie adventury The Walking Dead (20:20), které se už prodal milion kusů. Do debaty se znovu zapojil Martin Frey a Michal Havryluk srovnávající s Fahrenheitem. Aleš vysvětlil, proč to není klasická zombie střílečka, ale mnohem více přiběhová hra se slibným potenciálem do příštích epizod jako v TV seriálech díky vlivu vašich rozhodnutí.

Michal Jonáš pak porovnal dvě zcela odlišné hry Spec Ops: The Line (dojmy) a DiRT: Showdown (recenze), které odlišují už i zcela protipólní dema (29:40). Jedna hra má obří demo, ukazující mnoho z lákavé náplně v prašné Dubaji, a ta druhá nabízí jen plytké závody. Dojmy a očekávání z obou titulů pak byly samozřejmě zcela rozdílné, i kvůli absentující destrukci u destrukčního derby.

Už jen krátce se připomněla Forza Horizon (37:20) a co lze vydedukovat z jejího obalu, stejně jako obrovský úspěch Minecraftu na Xboxu 360. Aleš nedávno testoval PS3 3D monitor přímo od Sony (45:50), jakožto laciný zobrazovač pro vychutnání 3D obrazu na PS3, takže se pak na závěr podělil o své dojmy z tohoto zajímavého zařízení. A hodinu povídání zakončila tradiční rubrika Líbí/nelíbí, kde se mimojiné prokecl počet prodaných kusů Diabla 3 v ČR.

1

Reklama

Související obsah

Čeština u Sniper Ghost Warrior Contracts 2 jistá

+ vizualizace bonusů k předobjednávce.

On The Road - Truck Simulator je k dispozici pro PS4

Vykládání zboží, tankování i řízení už i s ovladačem v ruce.

Oznámení Aliens: Fireteam

AAA co-op střílečka v detailech a ukázkách.

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna