F2P Age of Empires Online v krabici 500Kč

Dostanete za ně i prémiovou civilizaci.

Tak ne na podzim, jak se čekalo, ale už 16. srpna vyjde strategie Age of Empires Online. A vedle digitální distribuce bude k dispozici i v krabici za pětistovku např. na Xzone.

Možná si teď klepete na čelo, jak se může tato hra prodávat za peníze v běžných obchodech, když měla být zdarma dostupná pro každého...? Na vysvětlenou: Free2Play verze Age of Empires Online obsáhne dvě základní civilizace (Egypťany a Řeky) a nějakých 40 hodin hraní zdarma (včetně budování hlavního města a chatování nebo válčení s ostatními hráči).

Ale za prémiové balíčky, které nabídnou novou výbavu či další poradce, už u zdarma stáhnutelné verze musíte zaplatit (zatím neupřesněnou cenu). Oproti tomu u hry v krabici některé z těchto jinak placených vylepšení budou rovnou obsaženy - konkrétně prémiová řecká civilizace s odemknutím vzácných položek, PvP arénu, speciální obchod Windys Wild Widgets Store pro nákup a prodej speciálních předmětů atd.

Jen je trochu zvláštní, že v krabici za tu pětistovku nenajdete samotnou hru Age of Empires Online na disku. Dostanete pouze kód k jejímu stažení z internetu, plus plakát, návod s nápovědou či klávesovými zkratkami. Více o hře ve fotoseriálu nebo článku o systému prémiového obsahu do hry.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

15 minut z hraní GTFO ve stylu Vetřelce

Survival hororový co-op pro čtyři.

Je snad toto redesignovaný Sonic?

Uniklé obrázky s upraveným ježkem.

Xboxové krabicovky už vynášejí Capcomu méně než ty pro Switch

Jeho finanční výsledky i s podílem digitálu.

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna