Fallout: New Vegas s přímou návazností

"Ve Vegas se mohou karty obrátit."

Bethesda dnes oficiálně potvrdila Fallout: New Vegas na podzim 2010 pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3.

U této příležitosti byl také vydán debutový trailer, ve kterém robotický uklížeč v rytmu Franka Sinatry přihlíží příchodu jakéhosi muže. Během videa se ozve jediné: "Válka. Válka je vždycky stejná." S největší pravděpodobností to říká ten samý hlas, který promlouval v intrech již od prvního dílu, jak doplnil náš spolupracovník Michal Havryluk.

Fallout: New Vegas má přímo navázat na události z třetího dílu série a celý bude zasazen do kouzelného kraje okolo bývalého Las Vegas. Jak hlásá nově založená produktová stránka, na své cestě se vyzbrojíte těmi nejmodernějšími zbraněmi a uděláte si jméno v pustině Mojave.

"Buďte ale připraveni na to, že i když inženýři společnosti Vault-Tec mysleli na všechno, ve Vegas se mohou karty obrátit ve kteroukoliv chvíli," říká tajemně uvedená stránka.

Hra je ve vývoji u studia Obsidian Entertainment, tedy autorů Neverwinter Nights 2, Knights of the Old Republic 2 nebo nejnověji Alpha Protocol. Připomeňme, že v tomto týmu působí řada z původních zaměstnanců Black Isle Studios a že tudíž by neměla být přerušena kontinuita s předchozími díly (ten třetí byl vyvíjen ještě interně u Bethesdy).

Jak bylo nedávno oznámeno oficiální cestou, Fallout: New Vegas v Evropě překvapivě vydá jindy na asijský trh zaměřená firma Namco Bandai.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Hardwarový týdeník hráčů - 7/2020

RGB herní křeslo. Recenze pasty či top AOC monitor s top cenou.

Rogue Lords od tvůrců Styx ohlášeni

První info o tahovém RPG s přisluhovači pekla.

Figurka Spawn z Mortal Kombat

McFarlane Toys, sedm palců, březen.

- komentáře (11)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna