FOTOREPORTÁŽ ze soutěže GT Academy 2013

Řádění s Juke Nismo v Holešovické tržnici a Leoš Mareš.

Na středu 12. června uspořádala česká pobočka Sony ve spolupráci s Nissanem v pražské Holešovické tržnici akci k zahájení dalšího ročníku řidičské akademie Nissan Gran Turismo Academy 2013. Vstup byl volný a pro virtuální závodníky si Sony připravila několik stanů, kde se s volanty jezdilo v Gran Turismu 5 na Severní smyčce Nürburgringu. Série Gran Turismo je totiž už několikaletým partnerem závodu 24 hodin Nürburgringu.

Přihlášení se pak dokonce projeli na kratší zatáčkovité trati uvnitř areálu tržnice s vozy Nissan Juke Nismo o hlavní cenu zájezdu na 24 hodin Le Mans a v podvečer se pak diváci mohli zúčastnit kulturního programu na přilehlém pódiu, kde moderoval Leoš Mareš. Večer pak zakončil koncert docela solidně zpívající hvězdičky Debbi a ještě před tím hodně efektní exhibice motocyklového kaskadéra, jenž na konec show ostentativně bouchl svojí zadní gumu. Přihlížející hasičské družstvo z nedaleké stanice Holešovice naštěstí nemuselo zasahovat.

1
Tito sexy padlí andělé rozdávali letáky. Udali jich ale jen velmi málo...
2
Dovednostní jízdy s Nissanem Juke Nismo v plné rychlosti. Došlo i na pálení gum, či nechtěné troubení a zapínání stěračů.
3
Malá přehlídka toho lepšího z portfolia Nissanu. Ten poslední elektromobil Leaf odjíždět nikdo neviděl ani neslyšel.
4
Taneční skupina se odpoledne jen marně snažila více zaujmout zatím spíše málo diváků, kteří se raději věnovali GT5 a klobásám či pivku z přilehlého stánku.
5
S přibývajícím večerem se areál už začal solidně plnit.
6
Pro obchodní partnery a novináře Sony zařídila takovýto catering stan. Prý jedinou vadou bylo podávání točeného piva ve třetinkách...
7
Stany, ve kterých se hrálo a soutěžilo v Gran Turismu 5.
8
Všimněte si stylového zakrytí konzole v podobě deklu od motoru.
9
A to už Leoš Mareš zpovídá vítěze dovednostních jízd s Juky.
10
To není sebestředná propagace autora, nýbrž pohled na vtipné triko Firenze Vice City, kopírující GTA Vice City, dovezené z Florencie za mrzkých 5 euro. To se dočkalo vřelých pochval od mnohých včetně šatnáře.
11
Někteří diváci si evidentně spletli typ akce a místo lehkého domu na druhé straně tržnice patrně drobně zabloudili. V pozadí se snaží co to jde zaujmout moto kaskadér, i když publikum bylo spíše chladnější.
12
Některé kousky nebyly věru špatné, no raději je měli pod kontrolou hasiči v pozadí.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (11)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna