Gran Turismo 5 ještě letos

Píše se to v oficiální brožuře Sony.

Když ředitel studia Polyphony Digital a duchovní otec série Gran Turismo Kazunouri Yamauchi prohlásil, že pátý díl přijde brzy po říjnové PSP verzi, brali to všichni s rezervou a druhým uchem to rychle pustili ven. Takových neurčitých vyjádření nebo spekulací už v souvislosti s těmito závody byla spousta a žádné z nich se nenaplnily.

Nyní se však na serveru GTAPlanet objevila fotka oficiální brožurky Sony. Výslovně se v ní píše, že Gran Turismo 5 vyjde pro PS3 ve čtvrtém kalendářním čtvrtletí roku 2009. Na veletrhu GamesCom si navíc široká veřejnost mohla hru vyzkoušet.

Podle nových informací z japonské homepage najdete v Gran Turismo 5 celkem 1000 vozidel, z nichž 170 má mít kompletně vymodelovaný interiér. Tratí se ve hře bude nacházet dvacítka, v šedesáti různých provedeních. Více bychom se měli dozvědět na zářijové výstavě Tokyo Game Show.

Letos na podzim se tedy schyluje k souboji dvou titánů na poli závodních her a zároveň i souboji platforem. Připomínáme, že Forza Motorsport 3 pro Xbox 360 se objeví koncem října. Na koho si vsadíte vy?

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna