Gran Turismo 5 nejdříve na jaře

Co všechno nabídnou závody ve svém menu?

Během tiskové konference Sony na herním veletrhu Tokyo Game Show vystoupil Kazunori Yamauchi z týmu Polyphony Digital, který připravuje závody Gran Turismo 5. O těch se v posledních týdnech hovořilo ve smyslu, že by měly vyjít ještě do těchto Vánoc.

Všechny tedy hodně zaskočilo, když prohlásil, že plná verze GT5 vyjde až 31. března 2010 a to pouze v Japonsku. Datum vydání hry pro euroamerický trh slibují oznámit brzy, ale obvykle to bývá až po zemi vycházejícího slunce. Takže na své PS3 si pravděpoobně nezajezdíte dříve, než někdy v období duben-červen 2010, což je v kontextu nedávných informací o podzimu docela šok.

Vývojář pak představil některé herní režimy a funkce Gran Turisma 5. V jeho hlavním menu se budete moci podívat na mapu světa, do své vlastní garáže, zajít k prodejci aut, nechat si udělat tuning... Případně zkusit zajet dobrý čas a vydobýt si licenci na jízdu - a samozřejmě se také pustit do opravdových turnajů.

V online části menu na vás zase čeká otevřená chatovací lobby, možnost hlasové i textové komunikace s ostatními hráči, místnosti pro soukromé hovory nebo prohlížení online fotoalb a videozáznamů. Přímo odsud také budete moci replaye svých jízd nahrávat na YouTube. Novinky přibudou také v rámci televizního kanálu Gran Turismo TV, který ozvláštní nový interface nebo možnost exportování videí na konzoli Sony PSP.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna