Peticí vybojovali PC, teď protestují proti Games for Windows Live

Fanoušci Dark Souls jsou věčně nespokojení tvorové.

Před pár dny bylo potvrzeno, že PC hráči se dočkají oblíbené RPG Dark Souls také na tuto platformu a to koncem léta - 24. srpna. Co ovšem mnohé nepotěšilo je fakt, že online funkce bude ve hře zajišťovat systém Games for Windows Live.

Vznikla proto petice, která proti použití GfWL protestuje. "GfWL je nepopulární, složitě se používá, je uživatelsky nepřívětivé a má příšernou online podporu, což je v Dark Souls klíčová funkce," píše se na stránkách petice, kterou podepsalo v době psaní této novinky už přes 15 tisíc lidí.

V manifestu petice se píše, aby Namco Bandai místo GfWL raději použili Steamworks od Valve. "Jde o DRM, které se lépe používá, není tak agresivní, funguje dobře a je mezi PC hráči oblíbenější," píše člověk, který petici vytvořil.

PC verze Dark Souls bude obsahovat několik věcí, které nejsou v konzolových verzích. Prepare to Die Edition bude mít navíc novou kapitolu ve světě Lordran. Přibude také Artorias of the Abyss, kde budou další oblasti na prozkoumání, noví nepřátelé a noví bossové.

Namco Bandai slibuje na PC také vylepšený PvP mód, nové arény, samozřejmostí jsou nové zbraně, ale i NPC postavy jako Hawkey Grogh.

Trailer z PC verze Dark Souls

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (28)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna