HW nároky L.A. Noire pro PC

Rockstar potvrdil naše informace o DLC.

Rockstar dnes oficiálně potvrdil naše informace z minulého týdne o kompletní edici L.A. Noire, která pro PC, Mac a OnLive vyjde toho 11. listopadu a na Xzone stojí jen 899 Kč. Již déle spekulovanou re-edici pro PS3 a X360 stále nekomentoval.

Tato Complete Edition skutečně obsáhne všechny přídavky, které vyšly pro konzolovou verzi. Jen je divné, že nebudou přímo na DVD, ale musíte si je dodatečně stáhnout z internetu přes přiložený kód.

Konkrétně půjde o tyto DLC: Naked City, A Slip of the Tongue (původně byly pro předobjednávky), The Consul's Car (původně PS3 exkluzivita) a dodatečné mise Nicholson Electroplating a Reefer Madness.

Konverze na PC připravená studiem Rockstaru v Leedsu bude podporovat NVIDIA 3D Vision a má následující HW nároky: operační systém Windows 7 nebo Vista Service Pack 1 nebo XP Service Pack 3, dvoujádrový procesor Intel 2,2 GHz nebo AMD 2,4 GHz, 2 GB RAM, 16 GB místa na harddisku, grafickou kartu s 512 MB VRAM (aspoň GeForce 8600 GT či Radeon HD 3000), DX9 kompatibilní zvukovku a DVD mechaniku.

L.A. Noire město v pohybu - starší video

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (23)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna