Jak bude Elite integrováno do MW3?

Upravíte si vybavení na počítači.

Pokud budete chtít vypadat v multiplayeru Modern Warfare 3 opravdu originálně a unikátně, krásně si můžete svou postavu upravit v Call of Duty: Elite (nejen vzhledově, ale hlavně co se týče vybavení). Tedy nejen přímo ve hře, složitě, ale i přes web s využitím HTML5 nebo přes aplikaci na iPhone či iPad.

To je jedna z věcí, která bude v Modern Warfare 3 a Elite itegrována při vydání a Activision tyto možnosti prezentuje na E3.

A co dalšího nabídne tohle propojení služby Elite se samotnou hrou? MW3 vám bude umět nabídnout doporučené zbraně podle mapy, do které se chcete připojit. Vycházet bude z analýzy vašich dat v Elite - tedy s jakou zbraní se vám na které mapě nejlépe v historii dařilo a podobně.

Pokud se v Elite připojíte do nějaké skupiny (budou tam podle zájmů a všechny budou mít své vlastní žebříčky úspěšných hráčů), uvidíte tyto skupiny také přímo ve hře.

Další věci bude Activision podle svých slov oznamovat později. Ještě mají čas, protože Modern Warfare 3 a Call of Duty: Elite vycházejí společně 8. listopadu.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna