Jak funguje ochrana Zaklínače 2?

CD Projekt to objasnil na konferenci.

Polský CD Projekt dnes uspořádal konferenci, kde zveřejnil podrobnosti o fungování protipirátské ochrany v Zaklínači 2. Bude obsahovat systém SecuRom, který vyžaduje jednorázovou aktivaci. Po instalaci se stáhne padesátimegový soubor z internetu, ale od té doby už připojeni být nemusíte.

Počet instalací hry omezen nebude, jen ji smíte mít nainstalovanou maximálně na pěti počítačích souběžně. Tato popisovaná ochrana bude pouze v krabicové verzi Zaklínače 2, zatímco pro tu digitálně distribuovanou (např. z GOG.com) platí slib, že bude bez jakékoli DRM.

Hráči jinak mají mít volitelnou možnost registrace, za níž obdrží spouštěč hry s posledními novinkami, aktualizacemi, zdarma šířenými přídavky a také s ostatními jazykovými balíčky ke stažení (angličtina, francouzština, polština, ruština).

A když je řeč o jazykových mutacích, vězte, že celosvětově vyjde pouze jediná verze Zaklínače 2, která bude kompletně necenzurovaná. Proto v některých zemích ponese nejvyšší možné věkové doporučení, za což může četný výskyt sexu, drog a násilí.

Poslední informací z konference je ta o možnosti importování uložené pozice z prvního dílu, ale o tom už víte ze středečních dojmů. Mimochodem, tento týden ještě Eurogamer se Zaklínačem 2 zdaleka neskončil...

Reklama

Související obsah

Microsoft reaguje na výrok Sony o generacích konzolí

+ dražší vývoj PS5 her a turecký obchod slibuje vysokou kompatibilitu PS5.

Které hry máme vidět na PS5 akci? Souhrn vábení

Horizon 2, Silent Hill, nová vesmírná značka...

Také na webu...

- komentáře (14)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna