Je Gran Turismo 5 znovu odloženo?

Podle Sony nikoliv, ale bude to jen tak tak.

Když jsme nedávno psali o 24. listopadu jakožto o definitivním, finálním a konečném termínu Gran Turismo 5, někteří lidé to zpochybňovali kvůli mnoha odsunům, které tyto očekávané závody už potkaly. A není vyloučeno, že na jejich slova dojde.

Jak si všimli TheSixthAxis, na holandské a francouzské produktové stránce přímo na doméně PlayStation.com se v jednu chvíli začalo uvádět až 26.11. Nyní tam jsou však zpátky původní data, čili příští středa.

Sony další odklad popřela: "Stále platí námi oznámený 24. listopad, nic se na tom nezměnilo," řekla pro Kotaku.

Podle aktuálních informací Eurogameru by Gran Turismo 5 mělo dorazit na sklad velkoobchodníků buď v pátek nebo v pondělí, takže vydání v ČR ohroženo není. Připomínáme, že na Xzone k hlavní PS3 hře podzimu dostanete zdarma alkoholtesterovou klíčenku.

Že však s GT5 asi nejde vše jak po drátkách a že stihnutí středy asi bude jen tak tak, signalizuje fakt, že my ani žádná jiná z dvanácti evropských poboček Eurogameru dosud neobdržela od Sony review-verzi hry. U jiných first-party her pro PS3 se tak přitom běžně stává s několikatýdenním až měsíčním předstihem.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (5)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna