Je neúspěšné APB na prodej?

Aktualizováno o vyjádření vývojářů.

Skotští Realtime Worlds jsou zřejmě ve velkých problémech. Nepotvrzené zdroje tvrdí, že celý tým za nově oznámenou sociální hrou Project: MyWorld byl propuštěn a APB samotné je prý na prodej.

Realtime přitom říkali, že po vydání APB se počet vývojářů ještě zvýší, aby bylo APB řádně podporováno, aby do hry neustále přibýval čerstvý obsah a v plánu byl také „agresivní marketing."

Dave Jones, jeden z hlavních mozků za celým APB a Realtime Worlds si krátce po vydání APB stěžoval na spousty chyb v recenzích a především na nepochopení a obrovská očekávání hráčů.

APB měla hráče mimo jiné zaujmout i netradičním platebním modelem, kdy si hru šlo předplatit jak na určité období, tak zakoupit i hodiny. Některé části hry navíc byly zdarma. APB ovšem nezaujala nejen hráče, ale ani kritiky. Průměrná hodnocení se pohybovala pouze lehce nad průměrem a hra velkou nevýhodou hry byly i velké hardwarové nároky.

Uvidíme, jak se bude situace v Realtime Worlds dále vyvíjet a jestli se tyto spekulace potvrdí.

Aktualizace: Realtime Worlds se vyjádřili ke svému současnému stavu následovně:

"V návaznosti na tiskovou zprávu ze dne 7. července, oznamující restrukturalizaci studia po vydání APB a očekávané propouštění, 30 denní období konzultací s dotčenými zaměstnanci skončilo."

"Podpůrná infrastruktura pro hru se po vydání nevyhnutelně mění a ti zaměstnanci, kteří nemohli být přesunuti na nové projekty v odděleních umění, zvuku, kódování, designu, produkce a oddělení kvality museli být s lítostí propuštěni."

"APB zůstává naším primárním vývojovým zaměřením a jsme zcela oddání jak hře, tak i jejím hráčům."

Reklama

Přeskočit na komentáře (13)

Vše o hře z tohoto článku

O autorovi

Adam Homola

Adam Homola

Redaktor

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (13)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna