Připravte se na betatest AION

Další kolo proběhne tento víkend.

Škola skončila, na dovolenou ještě nejedete, nemáte do čeho píchnout a uvažujete o ponoření se do nějaké onlinovky. Ideálním kandidátem pro vás by se mohl stát AION: The Tower of Eternity, MMORPG s anděly a démony v nadpozemském světě od vydavatele populárních Guild Wars z NCSoftu (vlastní vývojářské studio je ale jiné).

Zájemci o jeho vyzkoušení, v předstihu před zářijovým ostrým startem, mají dvě možnosti. Buď se stát předplatitelem FilePlanet nebo si hru předobjednat z online-shopu Xzone. V exkluzivní akci dává všem předobjednávajícím jinak nesehnatelnou vstupenku do betatestu.

Jeho první kolo proběhlo předminulý víkend a od hráčů World of Warcraftu na něj byly vesměs pozitivní ohlasy, zejména co se týče grafiky. To druhé bude následovat tento, od čtvrtka 2. července do neděle 5. července. Nechá vás zahrát za obě herní frakce, nejen Asmodian, a maximální dosažitelný level bude oproti dřívějšku zvýšen.

Abyste byli na pátek připraveni a nezdržovali s downloadem objemného klienta v době, kdy už půjde hrát, máme pro vás pár rad. Nejprve si stáhněte instalátor, který postupně přenese na vaše PC několik GB dat.

Pak bude potřeba si založit tzv. NC Soft účet (pokud ho ještě nemáte z hraní Guild Wars - návod), vytvořit váš herní účet zde, ověřit váš e-mail a použít sériové číslo, které jste obdrželi při objednávce z obchodu Xzone.

Reklama

Související obsah

Jak se zatím prodejně daří Mafia 1 remake a Mafia Trilogy?

Data z Británie a Steamu + startovní trailer s českým dabingem.

Výsledky ankety Česká hra roku 2019 a záznam z předávání cen

Kvůli koronaviru opožděné vyhlášení za loňský rok.

Yakuza: Like a Dragon má přesný termín

PS5 verze ale až se zpožděním.

Zakladatel Bethesdy naznačuje, že její budoucí hry nebudou pro PlayStation

Jeho komentář k akvizici + původně ji měli koupit EA.

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna