Kdy budete mít doma Fallout New Vegas?

Krabice už jsou na cestě k vám.

"Ty Mentats jsou výborný! Už jsem schroupal celou krabičku. VeDlejchí psíznaky 6ádnéééééé... ehhs, sssssss, egegeg, haf....," blekotali mi ráno do telefonu. Ne, zaměstnanci obchodu Xzone se (ještě) nezbláznili, to k nim pouze dnes přišla na centrální sklad zásilka s Fallout: New Vegas a oni - s výmluvou potřeby hodně energie - nedokázali odolat ochutnání stylového dárku v podobě tzv. Mentats (pokud je všechny nesežerou při balení, dostane se i na objednávající v příštích dnech :)

Stihnutí české PC verze Fallout: New Vegas na datum evropské premiéry se ještě nedávno zdálo být vážně ohroženo kvůli zdlouhavé lokalizaci a náročnému betatestu. Ale Cenega odvedla skvělou práci a v tuto chvíli se už nic nemůže pokazit, takže krabice s tímto očekávaným RPG u sebe doma rozbalíte již zítra.

"Fallout New Vegas budeme předobjednávajícím rozesílat ještě dnes (středa), takže během čtvrtka bude doručován zákazníkům, den před oficiální premiérou," řekl Eurogameru Martin Schovanec z Xzone. Otázkou samozřejmě zůstává, od kdy přesně půjde pro Evropany aktivovat na Steamu, obvykle to bývá o půlnoci na pátek. Každopádně i na prodejnách Xzone bude skladem již v průběhu čtvrtka, abyste měli náskok a mohli začít hrát od první minuty, od kdy to jde.

Recenzi této hitovky od Obsidianu a Bethesdy jste mohli číst včera a my začínáme připravovat videorecenzi.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Hardwarový týdeník hráčů - 7/2020

RGB herní křeslo. Recenze pasty či top AOC monitor s top cenou.

Rogue Lords od tvůrců Styx ohlášeni

První info o tahovém RPG s přisluhovači pekla.

Figurka Spawn z Mortal Kombat

McFarlane Toys, sedm palců, březen.

- komentáře (12)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna