Killzone 3 a Aion půjdou hrát zdarma

Dvě online hry nově přístupné pro kohokoli.

Od 28. února bude možné hrát onlinovku Aion v Evropě zdarma. A to v anglické, francouzské a německé jazykové verzi. Následuje tak další online hry, které na trend Free2Play naskočily vloni.

Ihned poté se firma NCSoft soustředí na implementaci updatu 3.0, který chtějí uvolnit na jaře. Pro předplatitele a pro ty, kteří se přesunou do 27. února na nové servery, bude připsáno na jejich herní účet jako kompenzace šest Aion Coins na herní den. Od 28. února pak půjde herní mince utratit. V USA bude Aion zdarma až na jaře, současně s updatem 3.0. Původní verze se začala prodávat na podzim 2009 a recenzovali jsme ji zde.

Všem se rovněž otevře multiplayer PS3 sci-fi střílečky Killzone 3 (recenze) od Guerrilla Games. Od příštího týdne bude na PSN ke stažení Free2Play verze hry. V módech Guerrilla Warfare, Warzone a Operations dovolí hrát zdarma na všech mapách z plné verze i na všech mapách z DLC.

Říkáte si, že je to až příliš zajímavá nabídka a kde je ten zakopaný pes? Jakmile dosáhnete hodnosti seržanta, musíte zaplatit 15 dolarů pro další postup a odemknutí trofejí. Když částku uhradíte, po příštích 24 hodin se vám zdvojnásobí zkušenostní bonusy a získáte další výhody.

Reklama

Související obsah

Jak se zatím prodejně daří Mafia 1 remake a Mafia Trilogy?

Data z Británie a Steamu + startovní trailer s českým dabingem.

Výsledky ankety Česká hra roku 2019 a záznam z předávání cen

Kvůli koronaviru opožděné vyhlášení za loňský rok.

Yakuza: Like a Dragon má přesný termín

PS5 verze ale až se zpožděním.

Zakladatel Bethesdy naznačuje, že její budoucí hry nebudou pro PlayStation

Jeho komentář k akvizici + původně ji měli koupit EA.

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna