Kolik se ročně ušetří s PlayStation Plus?

Slevy a výhody této služby jsou značné.

Předplacená služba PlayStation Plus v těchto dnech slaví první výročí, a tak není od věci se zamyslet, jestlije výhodná a kolik se s ní vlastně dá ušetřit. IGN takto přišlo s důkladnou analýzou a jejich závěrem je, že PlayStation Plus stojí za každý z těch padesáti dolarů, které za roční předplatné zaplatíte (v přepočtu jde zhruba o 850 Kč).

Největší přínos lze vidět v hrách zdarma ke stažení, kterých se za první rok objevilo 49 - z toho sedmnáct na PlayStation Network, jedenadvacet Mini a jedenáct ze série PSone Classics. V průměru Sony nabízí zhruba čtyři hry ke stažení zdarma za měsíc a pokud byste si je všechny koupili za původní cenu, stály by vás šestinásobně více, než kolik zaplatíte za celé PlayStation Plus.

Dalším plusem služby jsou slevy na hry, kterých byla za první rok přesně stovka a dohromady vám mohly ušetřit něco okolo 450 dolarů, což rozhodně také není zanedbatelná částka. Desítky slev se vztahovaly také na stažitelné přídavky, dalších pět jich bylo ke stažení úplně zdarma. K PlayStation Plus dále patří stažitelná témata nebo avatarové, z nichž se pravidelně objevilo šest nových do každého měsíce.

PS Plus nabízí i hratelná dema nebo bety v předstihu (včetně např. Uncharted 3 MP). Podle IGN jsou to všechno pádné důvody, proč stojí za to si službu předplatit i na další rok. A jak to vidíte vy - máte pocit, že se vám PlayStation Plus vyplatilo?

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (14)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna