Multiplayer bude i v dalších Assassinech

V Brotherhood se prý náramně povedl.

Multiplayer v Assassin’s Creed: Brotherhood je prý natolik povedený, že s ním máme počítat i v dalších Assassin’s Creed titulech v budoucnosti.

Alespoň si to myslí producent Jean-Francois Boivin: „Je to spekulace, ale myslím, že jsme na multiplayeru odvedli skvělou práci a že stále zbývá spousta místa pro jeho rozšiřování. Takže multiplayer vidím jako dlouhodobou složku.“

Boivin ale ujišťuje hráče, že se nemají bát výrazného zaměření vývojářů na multiplayer na úkor singleplayeru. Podle něj prý není pravdou to, že lidé, kteří si hru pořídí primárně kvůli multiplayeru se pak nezajímají o singleplayer a naopak.

V případě Assassin’s Creed: Brotherhood se toho určitě bát nemáme: „Myslím, že singleplayeru dáváme hodně.“ Říká Boivin. „Protože dáváme hráčům plnohodnotnou singleplayerovou kampaň – takže s Brotherhoodem se určitě nebudou cítit ošizení, protože dostanou přesně to, co chtěli.“

Boivin hned ale začíná bránit multiplayer, který prý rozhodně není šitý horkou jehlou a odmění zkušené hráče Assassin’s Creed. Pokud jste prý v AC opravdu dobří, pravděpodobně si budete chtít multiplayer vyzkoušet, protože už víte, jak na to. Multiplayer v Brotherhood tak bude těžit ze základních mechanik celé série.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (7)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna